Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję

VII Noc Muzeów w Starachowicach

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach zaprasza na VII już Noc Muzeów, która odbędzie się 19 maja br. Tegorocznej imprezie przyświecać ma hasło "Niepodległa". Oprócz koncertu S.H.A. czyli dwóch wokalistek - Susanny Jarej i Hanki Wójciak, odbędzie się finał konkursu „Niepodległa – Tak ją czuje” w budynku Hali Lejniczej. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Noc Muzeów to wyjątkowe wydarzenie, które wpisało się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Starachowic. Oczywiście nie zabraknie nocnego zwiedzania ekspozycji muzealnych. Na Hali Lejniczej odbędzie się gala finałowa konkursu "Niepodległa tak ją czuję". Zwycięzców odgłosi Komisja konkursowa w składzie: Lidia Ujazdowska - Muzeum Historii Polski , Wiesława Rutkowska - Archiwum Państwowe w Kielcach, Jolanta Białek - Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach, Paweł Kołodziejski - Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach.
Na wielki finał zaplanowano koncert S.H.A. Jest to artystyczny projekt dwóch wokalistek – Susanny Jarej oraz Hanki Wójciak. Serdecznie zapraszamy.  Start o godz. 19.00. Wstęp wolny!!!

kategoria: Wydarzenia

Czy wiesz że...

Gmina Pawłów położona jest w północnej części województwa świętokrzyskiego w bezpośredniej bliskości Gór Świętokrzyskich. Jej powierzchnia wynosi 137 km2 (13.739 ha). Gmina liczy 35 sołectw. Zamieszkuje ją 15.450 osób, jest typową gminą rolniczą o dużym potencjale produkcyjnym z uwagi na dobre gleby. Czytaj więcej
® 2003-2018 Starostwo Powiatowe w Starachowicach.
website by Robert Bielecki 'sagat' Powered by phantomCMS