13°C

Średnie zachmurzenie
Ciśnienie 1017 hPa


czwartek piątek sobota niedziela poniedziałek
14 °C 15 °C 16 °C 21 °C 22 °C
7 °C 5 °C 6 °C 8 °C 8 °C
czwartek, 16 maja 2019 11:09

22 maja br. w sali konferencyjnej "Olimpia" Urzędu Miejskiego w Starachowicach odbędzie się uroczysta gala konkursu "Złota Skarpeta", któremu patronują: starosta Piotr Babicki oraz prezydent Marek Materek. Zapraszamy serdecznie w imieniu organizatorów - Młodzieżowej Rady Miasta Starachowice. 

Wyróżnienia oraz nagrody przyznawane podczas wydarzenia mają na celu uhonorowanie osób oraz instytucji, które wspierają działania społeczne młodzieży w mieście Starachowice i w powiecie starachowickim. Komisja konkursowa, w skład której weszli przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta, Agnieszka Lasek-Piwarska, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Starachowicach oraz Łukasz Gołda, inspektor ds. kultury, sportu, rekreacji i biblioteki Urzędu Gminy Brody wybrali laureatów tegorocznej edycji konkursu „Złota Skarpeta”. Poznamy ich podczas uroczystej gali, jaka odbędzie się 22 maja br. w sali Olimpia Urzędu Miejskiego w Starachowicach.
W konkursie przewidziano dwie kategorie: indywidualną, przeznaczoną dla osób, które ze szczególnym zaangażowaniem działają na rzecz młodzieży w mieście Starachowice i powiecie starachowickim i zespołową, przeznaczoną dla instytucji i organizacji podejmujących działania na rzecz młodzieży w mieście Starachowice i powiecie starachowickim.
Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu organizowanym przez Młodzieżową Radę Miasta Starachowice. Honorowy patronat sprawują nad nią: Starosta Starachowicki Piotr Babicki oraz Prezydent Miasta Marek Materek.