18°C

Średnie zachmurzenie
Ciśnienie 1021 hPa


wtorek środa czwartek piątek sobota
23 °C 24 °C 21 °C 22 °C 23 °C
10 °C 11 °C 14 °C 13 °C 13 °C
wtorek, 28 kwietnia 2020 18:15

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego zaprasza  dzieci i młodzież szkolną, a pośrednio również rodziców i opiekunów do udziału w konkursie plastycznym „#dobrybopolski #dobryboświętokrzyski”. Na laureatów czekają nagrody pieniężne oraz rzeczowe. Termin składania prac mija 30 czerwca br.

Konkurs ma na celu wzmocnienie tożsamości regionalnej oraz podniesienie poziomu wiedzy na temat regionu świętokrzyskiego, jego historii oraz obecnego potencjału rozwojowego województwa świętokrzyskiego. Chodzi o prezentację świętokrzyskich produktów regionalnych oraz promocję województwa świętokrzyskiego.
Konkurs jest skierowany do dzieci i młodzieży szkolnej z województwa świętokrzyskiego, ale pośrednio również do rodziców i opiekunów. Przedmiotem konkursu są prace plastyczne zamieszczone w serwisie społecznościowym Facebook prezentujące dowolnie wybrany produkt z regionu świętokrzyskiego i oznaczone hasłem: #dobrybopolski oraz #dobryboświętokrzyski.
Prace można nadsyłać na adres mailowy: konkurs@sejmik.kielce.pl wraz z wypełnionym formularzem. Szczegóły na stronie: https://www.swietokrzyskie.pro/konkurs-plastyczny-dobrybopolski-dobryboswietokrzyski/