Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję

WSPARCIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH ZE ŚRODKÓW PFRON.

Na przełomie kwietnia i maja w siedzibie Starostwa Powiatowego w Starachowicach obradowała Komisja ds. dokonywania oceny, wyboru ofert oraz przyznawania dofinansowania ze środków PFRON na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych zlecanych organizacjom pozarządowym.
Komisja w składzie: Marek Pawłowski, Bożena Klepacz, Katarzyna Jamroży, Danuta Skorupska i br Julian Kazimierz Koczwara pod przewodnictwem Wicestarosty Starachowickiego - Dariusza Dąbrowskiego rozdysponowała kwotę: 10.732,- zł. przeznaczoną w 2011r.przez Radę Powiatu na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej zlecanych organizacjom pozarządowym.

 
Komisja dokonała wyboru następujących ofert, które będą objęte dofinansowaniem ze środków funduszu celowego PFRON:
  1. Realizator:Starachowicki Klub „Amazonek”. Nazwa Projektu:Masaże limfatyczne dla kobiet po operacji raka piersi” kwota dofinansowania:1.700,- zł.
  2. Realizator:Świętokrzyskie Stowarzyszenie „Niepełnosprawni Plus”, Koło w Starachowicach. Nazwa Projektu: „Warsztaty terapeutyczne oraz wsparcia duchowego dla osób niepełnosprawnych” kwota dofinansowania: 1.950,- zł.
  3. Realizator: Świętokrzyskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnym „Radość” Nazwa Projektu: „Spotkania Teatralne Osób Niepełnosprawnych Kałków – Godów 2011” kwota dofinansowania:2.325,- zł.
  4. Realizator:Polski Związek Niewidomych, Okręg Świętokrzyski Koło w Starachowicach. Nazwa Projektu: „Szkolenie rehabilitacyjne połączone z pokazem i doborem sprzętu optycznego dla osób niewidomych i niedowidzących” kwota dofinansowania:870,- zł.
  5. Realizator: Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Autyzmem i Zaburzeniami Pokrewnymi „Otwórzmy Świat”.  Nazwa Projektu: „Indywidualne i grupowe zajęcia terapeutyczne w zakresie: rehabilitacji i choreoterapii” kwota dofinansowania:3.887,- zł.

 

kategoria: Aktualności

Czy wiesz że...

Herb Powiatu Starachowickiego składa się z zaokrąglonej od podstawy renesansowej tarczy, na której w błękitnym polu znajdują się trzy złote korony odchylone do tyłu, w ustawieniu 2:1, ozdobione drogimi kamieniami, między którymi od głowicy (u góry), znajduje się podwójny złoty krzyż, z krótszym wyższym ramieniem. Czytaj więcej
® 2003-2018 Starostwo Powiatowe w Starachowicach.
website by Robert Bielecki 'sagat' Powered by phantomCMS