7°C

Niewielkie zachmurzenie
Ciśnienie 1013 hPa


piątek sobota niedziela poniedziałek wtorek
10 °C 10 °C 10 °C 12 °C 14 °C
1 °C 0 °C 0 °C 0 °C -1 °C
Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności
wtorek, 2 marca 2021 13:05

Ruszyły zapisy na V Starachowicką Strzałę, kolarskie wyścigi organizowane przez Poland Bike przy współpracy m.in. z Powiatem Starachowickim. Rowerowe zmagania zaplanowane zostały na 30 maja br., tym razem dla miłośników szos. Lepiej się spieszyć, obowiązuje limit uczestników. 

Zapowiada się kolejne kolarskie widowisko w powiecie starachowickim. Na 30 maja br. zaplanowana została V Starachowicka Strzała, wyścigi kolarskie organizowane przez Poland Bike przy ścisłej współpracy z Powiatem Starachowickim, Miastem Starachowice oraz gminami: Pawłów i Brody. Impreza skierowana będzie tym razem do kolarzy z licencjami Masters i Junior oraz wszystkich amatorów ścigających się na rowerach szosowych. Rywalizacja odbywać się będzie na dwóch dystansach: 63 km i 93 km. Kolarskie Miasteczko z Biurem Zawodów, startem i metą wyścigów, znajdować się będą przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Starachowicach, natomiast trasa rundy honorowej biec będzie m.in. przez ulicę Pileckiego w Starachowicach, tuż obok starostwa. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkową koszulkę Starachowickiej Strzały 2021, a najlepsi nagrody finansowe. 
Zapisy na Starachowicką Strzałę 2021 prowadzone są na oficjalnej stronie imprezy: http://www.mpszosa.polandbike.pl . Ale uwaga, lepiej się spieszyć. Obowiązuje limit miejsc. 
Więcej na temat imprezy: http://www.mpszosa.polandbike.pl i http://www.facebook.com/Poland.Bike.Marathon/