0°C

Bezchmurnie
Ciśnienie 1029 hPa


wtorek środa czwartek piątek sobota
14 °C 14 °C 15 °C 14 °C 16 °C
0 °C 5 °C 3 °C 1 °C 3 °C
Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności
piątek, 25 czerwca 2021 19:07

Zarząd Powiatu odebrał gratulacje od radnych po otrzymaniu absolutorium Najpierw wotum zaufania, a później absolutorium za wykonanie zeszłorocznego budżetu otrzymał Zarząd Powiatu w Starachowicach na sesji, która odbyła się 24 czerwca br. W ten sposób Rada Powiatu wystawiła ocenę za podejmowane przez niego działania. 

Co roku do 31 maja Zarząd Powiatu przedstawia Radzie Raport o stanie powiatu. Jest to dokument obejmujący podsumowanie działalności Zarządu w roku poprzednim, co stanowi podstawę do jego oceny przez Radę. Debata nad takim raportem odbyła się 24 czerwca br. Rada zdecydowała o udzieleniu wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Po zapoznaniu się ze sprawozdaniem finansowym, sprawozdaniem z wykonania budżetu za rok 2020, informacją o stanie mienia i pozytywnymi opiniami Regionalnej Izby Obrachunkowej, radni zdecydowali również o udzieleniu absolutorium Zarządowi Powiatu za 2020 r. 
- Bardzo dobry wynik wykonania budżetu to efekt pracy wszystkich służb powiatowych, pracowników starostwa powiatowego i jednostek podległych. Dziękuję serdecznie za tę dobrą i wytężoną pracę – mówił na sesji starosta Piotr Babicki. 


Zarząd Powiatu odebrał gratulacje od radnych po otrzymaniu absolutorium