1°C

Duże zachmurzenie
Ciśnienie 1011 hPa


wtorek środa czwartek piątek sobota
-1 °C -1 °C 0 °C 2 °C 2 °C
-4 °C -6 °C -6 °C -3 °C -7 °C
Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności
piątek, 25 czerwca 2021 19:09

Otwarcie wystawy przez Zbigniewa Kopańskiego Wicestarosta Dariusz Dąbrowski uczestniczył w otwarciu  corocznej wystawy członków Starachowickiego Towarzystwa Fotograficznego „Fotorefleksje 2020”. Wernisaż odbył się 24 czerwca br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Starachowicach.

„Wystawa prezentuje najrozmaitsze widzenia fotograficzne autorów, od reportażu ulicznego, portretu, zdjęć przyrodniczych do tzw. malarskich igraszek z kolorem i światłem. Na wystawie znajdziemy też zdjęcia wykonywane nocą, zdjęcia dzieci, po nawet odważniejsze akty. Przez zdjęcia autorzy przekazują swoje pasje, wrażliwość oraz urzeczywistnienie własnych emocji i wizji artystycznych”- jak mówi o niej komisarz wystawy, a zarazem szef Starachowickiego  Towarzystwa Fotograficznego – Zbigniew Kopański.

Autorami zdjęć, które znalazły się na wystawie byli w tym roku: Joanna Adamczyk-Dziubińska, Aldona Bałtowska-Jagieła, Bożena Doros, Jerzy Gabzdyl, Krzysztof Kiełek, Zbigniew Kopański, Maria Kupiecka, Magdalena Massalska-Osych,  Hubert Ogar, Stefan Paprot, Barbara Podsiadło, Jerzy Rachtan, Marek Staszewski i Józef Szmajda. Wicestarosta Dariusz Dąbrowski gratulował im pięknych kadrów i ciekawego spojrzenia na świat.

Prace można będzie oglądać  do 15 września br. w sali wystaw „Reflex” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Starachowicach.

Fotorelacja z wernisażu