22°C

Bezchmurnie
Ciśnienie 1018 hPa


wtorek środa czwartek piątek sobota
22 °C 24 °C 23 °C 21 °C 22 °C
17 °C 14 °C 12 °C 14 °C 12 °C
Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności
piątek, 10 września 2021 12:11

PlakatFotografujesz, nie boisz się wyzwań, wykazujesz się kreatywnością i masz chęć powalczyć o nagrody finansowe ? 3 października br.  Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej wspólnie z Zespołem Szkół Technicznych w Skarżysku-Kamiennej organizują wyzwanie dla fotografów i pasjonatów fotografii. Pula nagród wynosi 6 tys. zł. Szczegóły poniżej. 

„KADRmagedon” to nie lada wyzwanie dla fotografów i pasjonatów fotografii. Przez 8 godzin uczestnicy konkursu konkurują ze sobą na terenie Powiatu Skarżyskiego, by wykonać osiem wyjątkowych zdjęć i powalczyć o nagrody finansowe! Co godzinę organizatorzy przekazują nowe hasło przewodnie kolejnej fotografii. To wyścig z pomysłami ale i z czasem, to prawdziwy KADRmagedon!

Konkurs odbędzie się w niedzielę 3 października 2021r. Początek zmagań o godz. 9.00, a Biuro Konkursu zlokalizowane w Zespole Szkół Technicznych w Skarżysku-Kamiennej (Al. Tysiąclecia 22) czynne już od godz. 7.30.

Uczestnicy powalczą w dwóch kategoriach: młodzież szkolna i open. Począwszy od godziny 9.00 przez kolejne 8 godzin każdy uczestnik będzie otrzymywał wiadomość SMS na swój telefon z nowym hasłem przewodnim zdjęcia. Będzie miał tylko godzinę, by zinterpretować temat, znaleźć odpowiednie miejsce lub obiekt i wykonać fantastyczne zdjęcie konkursowe. W ten sposób musi zebrać 8 fotografii, które zgłosi jako swój pakiet do oceny przez jury.

Aby zgłosić się do „KADRmagedonu” należy zapoznać się z Regulaminem konkursu, pobrać i uzupełnić Formularz zgłoszenia oraz Oświadczenie, a także uiścić opłatę wpisową. Szczegóły na stronie: https://skarzysko.powiat.pl/powiat/aktualnosci/4498-konkurs-fotograficzny-kadrmagedon

 

Informacja nadesłana przez  Wydział Edukacji, Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki w Starostwie Powiatowym w Skarżysku-Kamiennej