22°C

Bezchmurnie
Ciśnienie 1018 hPa


wtorek środa czwartek piątek sobota
22 °C 24 °C 23 °C 21 °C 22 °C
17 °C 14 °C 12 °C 14 °C 12 °C
Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności
poniedziałek, 13 września 2021 09:26

Grafika _konsultacje społeczne programu współpracy z NGOStarosta Starachowicki zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do konsultacji „Rocznego programu współpracy Powiatu Starachowickiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2022 rok”, które prowadzone będą w dniach 14-30 września br. przy użyciu „Formularza zgłaszania uwag i opinii”. Szczegóły poniżej. 

Dobiega końca realizacja „Rocznego Programu Współpracy Powiatu Starachowickiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2021 rok”. W jego opracowaniu, a później także realizacji aktywnie uczestniczyły organizacji pozarządowe prowadzące działalność na terenie powiatu starachowickiego. Na dalszą dobrą współpracę liczymy także tym razem. Projekt nowego, rocznego programu został udostępniony poniżej. 

Opinie i uwagi oraz wypełnione formularze należy składać w terminie od 14 do 30 września br. w Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Starachowicach lub przesyłać drogą listową na adres: Starostwo Powiatowe w Starachowicach, ul. dr Władysława Borkowskiego 4, 27 – 200 Starachowice lub pocztą elektroniczną na adres: e.kisinska@powiat.starachowice.pl albo podczas bezpośrednich spotkań z przedstawicielami organizacji.

Najbliższe spotkanie konsultacyjne, jak informowaliśmy wcześniej, odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Starachowicach, przy ul. dr Władysława Borkowskiego 4. w dniu 14 września 2021 r., o godzinie 14:00. Zapraszamy serdecznie.