Skrzynka podawcza ePUAP Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności
poniedziałek, 29 sierpnia 2022 11:30

Starosta Piotr Ambroszczyk nagrodził zwycięzców I zawodów spławikowych o Puchar Starosty Powiatu starachowickiego, organizowanych przez starachowickiego koło okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Kielcach.

Impreza odbyła się 28 sierpnia nad zalewem Piachy. Miała charakter otwarty, mogli w niej uczestniczyć miłośnicy wędkarstwa z całego regionu. Tym bardziej cieszy fakt, iż całe podium „zgarnęli” członkowie klubu Tarpon Sensas Starachowice. W kategorii senior najlepszy okazał się Kamil Kuzia, który zdobył 10030 pkt. Drugi był Piotr Siczek z dorobkiem 4120 pkt. Trzeci natomiast Paweł Mazur, który zdobył 3240 pkt

W kategorii junior wygrał klubowy "rodzynek" Adrian Gadomski.  Oby więcej takich startów. Raz jeszcze gratulujemy serdecznie.