Skrzynka podawcza ePUAP Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności
piątek, 23 czerwca 2023 12:36

I znów minął kolejny rok szkolny, rok pełen wyzwań i wytężonej pracy dla Uczniów, Nauczycieli oraz Rodziców. 23 czerwca uczniowie po raz ostatni poszli do szkół, aby odebrać swoje świadectwa. Starosta Piotr Ambroszczyk towarzyszył w tym dniu społeczności Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Starachowicach. 

Nawet burza nie popsuła humorów uczniom oraz nauczycielom Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Starachowicach, którzy przyszli odebrać świadectwa.

Akademię co prawda trzeba było przenieść z płyty boiska, do środka budynku, ale przez to zrobiło się bardziej kameralnie i o wiele rodzinniej niż wcześniej.

Starosta Piotr Ambroszczyk wspólnie z dyrekcją i rodzicami obejrzał program artystyczny w wykonaniu wychowanków placówki, także tych którzy na stałe opuszczają już mury naszego ośrodka.

Z przyjemnością wręczył im także dyplomy, a rodzicom podziękowania za wspaniałą współpracę. Niejednemu zakręciła się więc łza w oku.

Korzystając z okazji złożył również życzenia dla wszystkich Uczniów, Nauczycieli oraz Rodziców, zarówno tego ośrodka, jak i innych placówek naszego powiatu.

- Dziękuję Nauczycielom i Wychowawcom za Waszą efektywną pracę i trud włożony w wychowanie młodego pokolenia. Rodzicom za dialog, otwartość na zmiany, dostrzeganie problemów i potrzeb , a także ogromne zaangażowanie! Uczniom natomiast za Waszą wytrwałość oraz sumienną pracę, życząc abyście znaleźli swoje miejsce na ziemi i sposób na życie, a póki co słonecznych wakacji. Abyście wykorzystali je jak najlepiej: na regenerację i odpoczynek od codziennej rutyny, oraz aby sprawiły Wam wiele radości! – życzył starosta.

/Anna Ciesielska/