Skrzynka podawcza ePUAP Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności koronawirus
czwartek, 2 grudnia 2021 08:43

Grafika promująca kampanię wojewody Darmowy bilet do kina, teatru czy jednodniowy pobyt w Uzdrowisku Busku. W ten sposób Wojewoda Świętokrzyski zachęca do skorzystania ze szczepień przeciwko Covid-19. Bonusy otrzymają Ci, którzy w grudniu przyjmą drugą lub trzecią dawkę szczepionki.

Akcja skierowana jest do osób, które w okresie od 1 do 27 grudnia br. przyjmą drugą lub trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19. Będą mogły one skorzystać z bezpłatnych biletów na wybrane seanse w kinie Helios w Kielcach, wybrane spektakle teatralne w Teatrze im. S. Żeromskiego w Kielcach bądź jednodniowych pobytów w Uzdrowisku Busko Zdrój S.A. i możliwości skorzystania z czterech wybranych zabiegów.

Jedna osoba może skorzystać z jednego karnetu.

Karnety upoważniające do odbioru jednego z biletów będą imienne i wydawane w punktach szczepień w całym województwie. Na karnecie musi znaleźć się data, kiedy zostało wykonane szczepienie, pieczątka danego punktu szczepień i podpis osoby, która wykonała szczepienie. Kupon powinien również zawierać imię i nazwisko osoby zaszczepionej. Osoba, która otrzyma karnet powinna wcześniej zarezerwować bilet na wybraną usługę.

Do wykorzystania: 200 biletów do teatru, 600 biletów do kina i 199 karnetów do uzdrowiska, jak informują organizatorzy. Termin realizacji kuponów obejmuje dni od 1 grudnia do 27 grudnia br.

W przypadku problemów z uzyskaniem kuponu z punktu szczepień organizatorzy proszą o kontakt z sekretariatem Biura Wojewody, tel.  41 342 12 32.

Więcej na temat akcji: na stronie Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach.