Skrzynka podawcza ePUAP Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności
poniedziałek, 22 października 2018 11:53

Z końcem października upływa termin nadsyłania prac na Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Biało – czerwona”, organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Starachowicach. Czekamy na fotografie pokazujące „biało-czerwoną” oraz stosunek do niej.

Organizatorem konkursu jest Młodzieżowy Dom Kultury w Starachowicach, a patronuje mu starosta Danuta Krępa. Ma on na celu między innymi szerokie włączanie mieszkańców w świętowanie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i promowanie fotografii jako narzędzia ukazującego emocje.
 

Fot. Katarzyna Gritzmann

- Czekamy na zdjęcia pokazujące „biało-czerwoną” i wasz stosunek do niej. Zachęcamy do nieskrępowanych wypowiedzi artystycznych tak by zaskoczyć nas swoją interpretacją tematu. Mamy nadzieje, że znajdziecie nowe, ciekawe skojarzenia związane z tematem konkursu. Może pokażecie go z reporterską wrażliwością a może lekko z odrobiną humoru?- mówi Katarzyna Gritzmann, instruktor fotografii MDK.
Konkurs ma charakter otwarty, fotografie konkursowe mogą być wykonane dowolną techniką. Uczestnicy mogą nadsyłać od 2 do 6 prac. Dodatkowe informacje, regulamin oraz kartę uczestnictwa można otrzymać w Młodzieżowym Domu Kultury w Starachowicach – tel; 41 274 31 32.
Wernisaż wystawy pokonkursowej oraz wręczenie ufundowanych  nagród laureatom odbędzie się w sobotę, 10 listopada br.  o godzinie 17.00 w foyer Starachowickiego Centrum Kultury.