13°C

Średnie zachmurzenie
Ciśnienie 1005 hPa


środa czwartek piątek sobota niedziela
16 °C 17 °C 17 °C 20 °C 18 °C
8 °C 7 °C 6 °C 9 °C 9 °C
Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności
piątek, 13 marca 2020 11:03

 Z powodu zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców powiatu starachowickiego, zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w Starostwie Powiatowym w Starachowicach do niezbędnego minimum.

 

Przez osobiste stawiennictwo załatwiamy tylko sprawy pilne i niecierpiące zwłoki. W pozostałych przypadkach prosimy o kontakt poprzez środki komunikacji na odległość:

1. telefonicznie

2. mailowo

Poniżej aktualny wykaz numerów telefonów i adresów mailowych do pracowników poszczególnych wydziałów/ biur i stanowisk w Starostwie Powiatowym w Starachowicach.


3. platforma E PUAP (SP_STCE/!skrytkaESP)

      Ponadto informujemy, że od dnia 13 marca 2020 r., Wydział Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Starachowicach wprowadza system indywidualnej obsługi klienta.

     Zgłoszenia nabycia lub zbycia pojazdów można przesyłać drogą pocztową, profilem zaufanym e-PUAP (SP_STCE/skrytkaESP) lub na adres e-mail: rejestracja@powiat.starachowice.pl.

    Obecna sytuacja epidemiologiczna powinna być traktowana jako siła wyższa w rozumieniu przepisów KPA. Tym samym, zgodnie ze stanowiskiem Związku Powiatów Polskich, wyłącza ona karanie z tytułu naruszenia art. 140 mb Prawa o ruchu drogowym, jeśli miało ono związek z sytuacją epidemiologiczną.


Prosimy o stosowanie się do powyższych zasad.