Skrzynka podawcza ePUAP Biuletyn Informacji Publicznej
Aktualności
czwartek, 16 listopada 2023 13:46

O tym jak odpowiednio korzystać z antybiotyków przypomina nam Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Starachowicach, który włączył się w akcję informacyjną z związku z przypadającym na 18 listopada Europejskim Dniem Wiedzy o Antybiotykach oraz Światowym Tygodniem Wiedzy o Antybiotykach obchodzonym w dniach 18-24 listopada br. Dlaczego tak ważne jest propagowanie wiedzy na temat odpowiedzialnego stosowania antybiotyków? Szczegóły poniżej. 


wtorek, 14 listopada 2023 14:45

Lubisz kręcić filmy? Jesteś kreatywny? Myślisz nieszablonowo? Masz pomysł jak ciekawie spędzić czas w środowisku wolnym od przemocy i uzależnień? Jeśli tak, to weź udział w naszym konkursie „Krótki film o bezpieczeństwie”. Na prace czekamy do 15 grudnia br.


poniedziałek, 23 października 2023 14:33

„Dajemy nadzieję działając” – to tytuł warsztatów interdyscyplinarnych, jakie odbywać się będą od października do grudnia br. z udziałem przedstawicieli służb mundurowych z całego województwa, a także instytucji pomocowych w naszym powiecie, aby mogli oni skuteczniej nieść pomoc osobom w kryzysie, zagrożonym samobójstwem i podejmującym działania autodestrukcyjne. Pierwszy z warsztatów, poświęcony „Kryzysowi jako szansie na lepsze życie” odbył się 23 października w Starostwie Powiatowym w Starachowicach.